ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator


Kontakt

Kontaktujte ZľavyDnes

Ak ste zavítali na túto stránku, je pravdepodobné, že nám chcete povedať svoj názor, spýtať sa na nejakú informáciu, či si posťažovať na určitý problém. Pre všetky tieto prípady sme pre Vás pripravili formulár, cez ktorý nám môžete oznámiť všetko potrebné.

Často kladené otázky

Niektoré otázky sa opakujú častejšie než iné a aby sme Vám ušetrili čas, vypísali sme ich nižšie. Veríme, že Vám tieto informácie pomôžu!

Mám problém s nákupom

Nákup na každom zľavovom serveri funguje inak a každý zľavový server ponúka iné platobné metódy. V prípade problémov s nákupom kontaktujte prevádzkovateľa zľavového servera. Prečítajte si tiež všeobecné informácie o fungovaní hromadných zliav.

Neobdržal som zakúpený zľavový voucher

V prípade, že ste nedostali zakúpený zľavový voucher nebo máte iný problem s konkrétnym nákupom, kontaktujte prevádzkovateľa zľavového servera, kde ste nákup urobili. ZľavyDnes.sk poskytujú iba prehľad zliav konkrétnych zľavových serverov. Nie sme predajcovia ani poskytovatelia zliav.

Nechcem dostávať váš zľavový spravodaj

V pätičke každého emailového spravodaja je odkaz pre zmenu alebo úplné odhlásenie zasielania emailového spravodaja.

Poskytujem službu, chcem u Vás uverejniť svoju ponuku

ZľavyDnes.sk zobrazujú ponuky iba od zľavových serverov. Ak chcete uverejniť ponuku zľavy vo svojej prevádzke, oslovte niektorý zo zľavových serverov.

Chceme na ZľavyDnes.sk pridať náš zľavový server

Postupujte podľa informácií tu.

Kontaktný formulár

Upozornenie! ZľavyDnes.sk zaisťujú iba prehľad zľavových ponúk konkrétnych zľavových serverov. Otázky na konkrétne objednávky voucherov smerujte priamo na zvolený zľavový server.Slevový server garantuje: