ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator


Najčastejšie otázky

Ako fungujú hromadné zľavy

V poslednej dobe sa na internete objavilo mnoho zľavových serverov ponúkajúcich zľavy na najrôznejšie produkty od vstupeniek na kultúrne podujatia, cez masáže, návštevu kaderníka, fitcentra, wellness, až po večere v luxusných reštauráciách, degustačné menu atď. Prechádzanie jednotlivých serverov ale nie je časovo príliš úsporné, preto sú tu Zľavy dnes, ktoré Vám aktuálne zľavy prinášajú pohromade na jednom mieste. Stačí si len vybrať mesto, ktoré Vás zaujíma, a druh zliav, ktoré by ste chceli zakúpiť.

Ako si kúpiť poukaz na zľavu?

Ak sa Vám niektorá z ponúkaných zliav páči, kliknite na ňu. Dostanete sa tak na zľavový server, ktorý zľavu ponúka. Tu už stačí kliknúť na tlačidlo KÚPIŤ a vyplniť potrebné údaje. Väčšinou môžete platiť kreditnou kartou, bankovým prevodom, v hotovosti alebo cez PayPal. Záleží len na Vás, čomu dáte prednosť a ako rýchlo zľavový voucher potrebujete.

Platba kartou

Najväčšou výhodou platby kartou je rýchlosť transakcie, platba totiž prebehne ihneď a zakúpený voucher dostanete obratom. Platba kartou je úplne bezpečná, ZľavyDnes spolupracujú iba s preverenými zľavovými servermi.

Platba prevodom

Ak nevlastníte kreditnú kartu vybavenú službou platby cez internet, alebo ju nechcete použiť, máte možnosť platby bankovým prevodom. Táto služba je však pomalší a vybavenie transakcie môže trvať aj 2-3 dni. Voucher Vám bude zaslaný ihneď po pripísaní peňazí na účet.

Platba v hotovosti

Niektoré zľavové servery ponúkajú možnosť platby v hotovosti. Tu dostanete voucher po zaplatení na uvedenej adrese v sídle daného zľavového servera. Táto možnosť je vhodná len pre zákazníkov pohybujúcich sa v blízkosti sídla zľavového servera.

Aktivácia zľavy

Nezabudnite, že každá zľava sa aktivuje až potom, čo si ju kúpi minimálny počet zákazníkov. Ak si teda zľavu zakúpite, ale nebude dosiahnutý potrebný limit k jej aktivácii, peniaze Vám nebudú z účtu odpočítané. Ak máte o zľavu veľký záujem, nezabudnite o nej povedať svojim priateľom na Facebooku alebo Twitteri, zvýšite tak šancu na jej aktiváciu.

Voucher

Po zaplatení zľavy Vám väčšinou e-mailom príde voucher, ktorý je potrebné vytlačiť. Každý voucher má obmedzenú platnosť, preto si starostlivo strážte dobu jeho expirácie. Prepadnutý voucher Vám už nikto neuzná. Pre využitie voucheru je zvyčajne nutné si zakúpenú službu rezervovať (reštaurácie, kaderníčka, masáž, športové aktivity a iné), voucher potom predložíte pri platení.

Viac informácií o nákupe zľavových voucherov nájdete na každom zľavovom serveri v sekcii ako fungujú hromadné zľavy, prípadne v často kladených otázkach.Slevový server garantuje: